İade ve Değişim

Findia internet mağazasından yaptığınız alışverişten herhangi bir sebeple menun kalmadığınızda, aldığınız ürünü kullanmamanız şartıyla para iadesi veya değişim için tek yapmanız gereken ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde orijinal ambalajında anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla iade etmek.

Değişim

İade şartlarını yerini getiren ürününüzü aynı ürünle değiştirmek isterseniz, değişim için gönderdiğiniz ürün firmamıza ulaştığında 3 iş günü içerisinde yeni ürün belirtmiş olduğunuz adrese kargo ile gönderilir. Eğer farklı bir ürün ile değiştirmeyi tercih ederseniz ürün değeriniz kadar indirim kodu size iletilir.

İade

Kredi / banka kartı

İade talebiniz onaylandığında geri ödemenizi, ödemeyi yaptığınız bankaya iade yapılır. Para iadesinin kartınıza veya banka hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir. Bu süre kredi kartları için en geç 2, banka kartları için ise 8 iş günüdür.

  • Taksitli alışverişler
    Tutarın tamamını ödeme yaptığınız bankaya tek seferde öderiz, bu tutar banka tarafından kartınıza sipariş sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir.

  • Kredi kartı puanı ile yapılan alışverişler
    Geri ödemeniz iade edeceğiniz ürünün TL tutarı kadar kartınıza yatırılır.

Havale / EFT

Geri ödemeniz için size ait bir IBAN hesabı talep edeceğiz. İade talebiniz onaylandıktan 1 iş günü sonra bu IBAN hesabınıza para iadeniz yapılacaktır.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme yöntemiyle teslim aldığınız ürünlerde para iadesi IBAN hesabınıza 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.