Findia Garantisi

Findia takıları değerli, yarı değerli ve zirkon taşlar kullanılarak 925 ayar gümüş ile birleştirilerek üretilmiştir. Findia takıları satın alındıkları tarihten itibaren 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Bu garanti, yasal haklarınıza ek niteliğinde olup bu hakları etkilemez.

Findia Garantisi isteğe bağlı üretici garantisidir. Bu garanti, uygun olmayan mallarla ilgili tüketici kanunu uyarınca sağlanan haklardan ayrı haklar sağlar. Findia Garantisinin avantajları, tüketici kanunu uyarınca sağlanan haklara ilavedir ve bunlar yerine geçmez.Garanti kapsamındaki parçalar, parçanın normal kullanım koşullarında malzeme veya işçilik açısından kusurlu olduğu kanıtlandığı takdirde parça ve işçilik ücretleri yansıtılmaksızın onarılır veya değiştirilir.

Değişim yapılacağı durumda, eğer elimizde aynı ürün mevcut değilse aynı değerde bir ürün ile değişim yapılabilir. Bu durumda değişim yapılan ürünün garantisi, ürün teslim alındıktan itibaren 2 yıl boyunca geçerlidir.

Findia Garantisi ürünün kullanım tavsiyelerine uymama, özensiz ve yanlış kullanım, ihmal, üçüncü şahıs veya kurumların yaptığı bakım ve ölçü ayarlamaları, normal yıpranma ve aşınma veya eskime durumlarını kapsamaz.

Findia Garantisi kapsamında bir hak talebinde bulunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.